DEPILACJA LASEROWA
LightSheer DUET – najskuteczniejszy i najszybszy laser diodowy!

Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszym sposobem pozbycia się niechcianego owłosienia niemal z każdej partii ciała, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wśród laserów do depilacji niekwestionowanym liderem od lat jest laser diodowy Lightsheer Duet, amerykańskiej firmy Lumenis, gwarantujący najwyższą jakość, skuteczność i bezpieczeństwo.


O depilacji laserowej wiemy wszystko! Zajmujemy się nią od ponad 12 lat!
ZAUFAJ EKSPERTOM!
Wybierz zabiegi depilacji laserowej w naszym gabinecie BEAUTY LASER w Gdyni!


Efekt gładkiej skóry, czyli trwałe usunięcie włosków uzyskujemy już po pierwszym zabiegu. Laser redukuje nawet do 30% owłosienia podczas jednej sesji, a po przeprowadzeniu całej serii zabiegów ok. 95% włosków ciemnych (pozostałe to włoski jasne, delikatne, niewidoczne).

Laser działa tylko powierzchownie, nie wpływając na funkcje organizmu. Emituje łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę włosa. A ponieważ działa tylko na włoski będące w aktywnej fazie wzrostu (anagen) zabiegi należy powtarzać, min. 3-4 razy w odstępach co ok. 4-8 tygodni (zgodnie z cyklem wzrostu włosa, w zależności od depilowanej partii ciała).

depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach czy depilacja bikini należy do najbardziej popularnych zabiegów wśród naszych Pacjentów. Jest to podyktowane nie tylko wygodą codziennego życia, ale głównie estetyką i higieną. Zabiegi depilacji laserowej są szybkie i komfortowe, nie powodują uszkodzeń skóry, są zupełnie bezinwazyjne. Laserowa depilacja pach, nóg czy bikini jest idealnym rozwiązaniem szczególnie wtedy, gdy włoski są ciemne i grube, szybko odrastają, a częste golenie maszynką powoduje mocne podrażnienia skóry, zapalenie mieszka włosowego, wrastanie włosków. Najważniejszą jednak zaletą depilacji laserowej jest fakt, iż jest to depilacja trwała - włoski raz usunięte nigdy już nie odrosną!