OPALANIE NATRYSKOWE
Opalanie natryskowe SunFX – zdrowa alternatywa dla solarium!

Przed zastosowaniem SunFX należy  złuszczyć naskórek przy użyciu peelingu (najlepiej dzień wcześniej wieczorem). Należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca o pogrubionej skórze takie jak: kolana, łokcie, kostki oraz czubki palców. W dniu sesji nie stosować balsamów nawilżających, antyperspirantów, perfum ponieważ będzie to miało niekorzystny wpływ na wynik końcowy opalania. Przed opalaniem zrobić demakijaż, umyć twarz. Nie wykonywać depilacji woskiem oraz innych zabiegów kosmetycznych na 24 h przed opalaniem.

Zabieg wykonywany jest na stojąco w specjalnej kabinie za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Sprzęt marki SunFX posiada funkcję regulacji przepływu, która umożliwia nałożenie płynu lekką mgiełką, dając pełną precyzyjność i zapewniając równomierne rozłożenie preparatu. W związku z tym nie ma obaw, że powstaną na ciele zacieki czy plamy. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta. Samo nakładanie opalenizny trwa około 5-10 minut.

Do opalania proponujemy bikini dla kobiet (własne lub jednorazowe – GRATIS W NASZYM SALONIE!) oraz ciemne szorty lub kąpielówki dla mężczyzn. Po nałożeniu płynu opalającego, kosmetyczka suszy ciało suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX, w celu całkowitego wchłonięcia się preparatu. Po odbyciu sesji opalającej zalecamy założenie ciemniejszych, luźniejszych ubrań.