OPALANIE NATRYSKOWE
Opalanie natryskowe SunFX – zdrowa alternatywa dla solarium!

Opalaniem natryskowym SunFX zajmujemy się od 7 lat. W tym czasie z naszej usługi skorzystały setki Klientów, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

W czasach kiedy nasza skóra każdego dnia narażana jest na szkodliwe promieniowanie UV, zanieczyszczenia środowiska oraz silne alergeny pochodzące z kosmetyków, SunFX postawił na zdrowie i najwyższą czystość technologiczną swoich produktów. Każda receptura SunFX oparta jest o wyselekcjonowane naturalne barwniki organiczne, zapewniając przepiękny odcień opalenizny oraz optymalne zdrowie skórze. SunFX jako jedyna marka stosuje płyny wolne od szkodliwych substancji chemicznych.

SunFX – to najzdrowsza forma opalania na rynku!
100% naturalnych składników!
Najwyższa czystość ekologiczna i gwarancja zdrowia!

Opalanie natryskowe SunFX – zdrowa alternatywa dla solarium!

sunfx Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich, którzy chcą uzyskać piękną opaleniznę, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, nie narażając jej na ekspozycję szkodliwego promieniowania UV. Najnowsza technologia w profesjonalnym opalaniu przy użyciu sprayu pozwala na uzyskanie NATYCHMIASTOWEJ OPALENIZNY całego ciała w 10 min.

SunFX oferuje klientowi tak wiele korzyści w stosunku do tradycyjnych metod opalania, że po jego wypróbowaniu zrozumiesz, iż SunFX stanowi przyszłość opalania!

Inteligentna formuła SunFX wykorzystuje wybrany rodzaj cukru (DHA), wysoko oczyszczoną wodę oraz naturalne środki brązujące, które dają najlepszy efekt opalenizny bez korzystania ze słońca w bezpieczny sposób. Metodę opalania SunFX wyróżnia zastosowanie bezzapachowych preparatów najnowszej generacji, które nie zawierają alkoholu i szkodliwych substancji, dlatego opalać się mogą nawet kobiety w ciąży, alergicy, osoby o jasnej karnacji. Składnik kosmetyczny DHA używany w płynach SunFX posiada certyfikat Ecocert.

Opalenizna natryskowa nie jest przeciwwskazaniem do zabiegów depilacji laserowej (w przeciwieństwie do opalania na słońcu czy w solarium).