JADEITOWE OCZYSZCZANIE WODOROWE KWASOWE
AQUAMETIQ HYDRA PRIME

Nowe, wielowymiarowe podejście do oczyszczania skóry twarzy
aktywnym wodorem.

Oczyszczanie wodorowe Gdynia

AQUAMETIQ HYDRA PRIME - to absolutnie innowacyjne urządzenie stworzone z myślą o wielowymiarowym podejściu do pielęgnacji oczyszczającej oraz anti-ageing. Oczyszczanie wodorowe kwasowe to najnowocześniejsza, wieloetapowa metoda oczyszczania i odmładzania skóry z wykorzystaniem dobroczynnego pierwiastka wodoru oraz kwasów w różnych stężeniach 2% - kwas kojowy, 10% - kwas fitowy i hialuronowy, 40% - kwas migdałowy, laktobionowy i glukonolakton.

Technologia zastosowana w urządzeniu wytwarza cząsteczki wodoru, które przenikają w głębokie warstwy skóry wykorzystując nasycony strumień wiru wodnego w specjalnie zaprojektowanej głowicy. Antyoksydacyjna moc tzw. mezoterapii wodorowej prowadzi do neutralizacji wolnych rodników, głębokiej eksfoliacji oraz nawilżenia tkankowego.

Etapy zabiegu:

 • oczyszczanie wodorowo-kwasowe
 • aplikacja aktywnego boostera - indywidualnie dobranego serum za pomocą mikroprądów jonowych
 • fala radiowa z maseczką
 • masaż głowicą chłodzącą - krioterapia 
 • masaż naturalnym kamieniem jadeitem
 • aplikacja kremu

Efekty zabiegu oczyszczania wodorowego widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra zyskuje blask, zdrowy koloryt, jest dotleniona, nawilżona i odżywiona. Zabieg umożliwia dodatkowo usunięcie zaskórników, zwężenie poszerzonych porów skórnych, złagodzenie stanów zapalnych, a także normalizację wydzielania sebum. Dodatkowo długotrwałym efektem zabiegu jest zwiększenie napięcia i elastyczności skóry oraz wzrost jej gęstości. W trakcie zabiegu usuwane są wszelkie zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. 

Zabieg oczyszczania wodorowego jest bezinwazyjny, bezbolesny. Nie wymaga żadnego przygotowania, brak okresu rekonwalescencji. Zabieg można wykonywać przez cały rok. Rekomendowana ilość zabiegów: 1 zabieg lub seria 3-5 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Oczyszczanie wodorowe zalecane jest dla osób w każdym wieku, zarówno kobiet jak i mężczyzn, nastolatków, dla osób, których twarz eksponowana jest na działanie zanieczyszczeń miejskich ze względu na dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry, w przypadku cery zmęczonej, pozbawionej blasku, suchej i odwodnionej - zrewitalizuje ją, odżywi, poprawi koloryt i głęboko nawilży, dla osób z cerą trądzikową- ze względu na działanie kojące, wspomagające leczenie ran, regulujące poziom wydzielania sebum i łagodzenie stanów zapalnych, dla osób z cerą naczyniową, nadreaktywną, problematyczną - uszczelnia naczynia krwionośne, dotlenia skórę, rewitalizuje, dla skóry wymagającej napięcia, wygładzenia, uelastycznienia, dla skóry z przebarwieniami.

Urządzenie Aquametiq Hydra Prime zostało wyposażone w osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz efektach, jakie chcemy osiągnąć. Technologia Aquametiq Hydra Prime umożliwia spersonalizowanie terapii, dzięki zastosowaniu specjalistycznych lotionów kwasowych dobranych indywidualnie do potrzeb skóry. Własny program zabiegowy oraz koncentraty zabiegowe marki M’onduniq, produkty z serii DermieBOOST dają niesamowite możliwości i wachlarz rozwiązań kosmetycznych na różne typy skór. Dodatkową zaletą zabiegu jest zastosowanie głowic z mikroprądami jonowymi, które wprowadzają składniki aktywne zawarte w koktajlach zabiegowych do głębokich warstw skóry, dzięki czemu wchłanianie i infiltracja składników odżywczych jest dokładniejsza. Ogromną zaletą zabiegu jest też zastosowanie głowicy zawierającej naturalny jadeit – kamień, który od tysięcy lat jest uznawany za minerał leczniczy. Jadeit wspomaga działanie odmładzające i przeciwzmarszczkowe, poprawia krążenie, redukuje cienie i worki pod oczami.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • choroby nowotworowe
 • wirusowe zapalenie wątroby typu B, C
 • aktywne infekcje wirusowe (opryszczka, brodawki), choroby grzybicze, bakteryjne
 • nieustabilizowana cukrzyca
 • alergie
 • trądzik różowaty
 • epilepsja
 • nadwrażliwość na działanie prądu, metalowe implanty, rozrusznik serca