DEPILACJA LASEROWA
LightSheer DUET – najskuteczniejszy i najszybszy laser diodowy!

RAZ NA ZAWSZE!
Najnowszy i najskuteczniejszy do trwałej depilacji laser diodowy

logo duat

Twoim problemem jest nadmierne owłosienie, zapalenie mieszków włosowych, wrastające włoski  - to nie musi tak być! Wystarczy, że zdecydujesz się na zabiegi depilacji laserem diodowym LightSheer DUET – najskuteczniejszym i najszybszym laserem do usuwania zbędnego owłosienia!

Pokochasz swoje gładkie ciało i cieszyć się będziesz atrakcyjnością każdego dnia!
Maszynki, pianki, żele, depilator, wosk, pasta cukrowa… Arsenał, z którego do tej pory korzystałaś, by pozbyć się zbędnego owłosienia, był naprawdę imponujący. A czas, który poświęcałaś tym rytuałom? A efekty? – krótkotrwałe i nigdy nie dawały pełnej satysfakcji. A wydane pieniądze? Szkoda życia!. Postaw na spontaniczność każdego dnia, w każdej chwili, niezależnie od tego, czy masz ważne spotkanie w pracy, czy chcesz iść na plażę czy na randkę ze swoim partnerem.

Wybierz zabiegi depilacji laserowej LightSheer DUET!
Zabiegi trwają tylko kilka minut, a efekty są na całe życie!

LightSheer Duet jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem z cenionej na całym świecie serii LightSheer®, uchodzącej za najskuteczniejszy laser do usuwania zbędnego owłosienia. Depilacja laserem diodowym polega na uszkodzeniu mieszka włosowego. Energia pochłaniana jest przez melaninę, czyli barwnik znajdujący się we włosie. Im więcej melaniny, tym lepszy efekt zabiegu. Tak więc im ciemniejsze włosy, tym łatwiej się ich pozbędziemy. Istotny jest również kolor skóry. Im jaśniejsza skóra i ciemniejsze włosy, tym efekty lepsze.

LightSheer Duet jest laserem posiadającym:

laser light sheer

  • dwie głowice pracujące – mniejsza LightSheer ET – do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc oraz większa LightSheer HS – używana w trakcie depilacji m.in. kończyn dolnych i górnych, pleców, brzucha, itp.
  • system zasysania skóry Vacum – umożliwia on głębszą penetrację i absorpcję energii, a przy tym pozwala na bezpieczną depilację u osób z ciemniejszą karnacją, wrażliwą skór oraz tendencją do pękających naczynek.

Każda skóra reaguje na depilację laserem w sposób indywidualny. Może wystąpić rumień lub obrzęk okołomieszkowy, niewielkie strupki czy też drobne przebarwienia – ustępują one wszystkie po kilku-kilkunastu godzinach. Przy wyjątkowej nadwrażliwości mogą się utrzymywać do kilku tygodni.

Aby permanentnie pozbyć się niepożądanego owłosienia należy wykonać co najmniej 3 zabiegi depilacji laserowej Jednakże ostateczna liczba zabiegów jest zależna od indywidualnych oczekiwań i skłonności do występowania nadmiernego owłosienia szczególnie u osób z zaburzeniami endokrynologicznymi.

Podstawą działania lasera jest niszczenie włosa za pomocą światła laserowego, które niszczy komórki odżywcze włosa (znajdujące się w mieszku włosowym) i tym samym zapobiega ponownej jego regeneracji i odrastaniu.

depilacja laserowa trójmiasto

Najmocniejszy i najnowocześniejszy obecnie LightSheer Duet umożliwia całkowite zlikwidowanie niechcianych włosów dzięki zastosowaniu zespołu diod o najwyższej osiągalnej mocy oraz systemowi zasysania skóry Vacum.

Jako źródła światła używana jest matryca diod o bardzo wysokiej mocy 1600-2900W i długości fali 800 nm ( dla człowieka całkowicie bezpieczna dawka wynosi od 700 do 1000nm). Przenika ona do 2 mm w głąb skóry ,tak więc działa tylko powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu. Duża moc oraz odpowiednio długi czas trwania impulsu, sprawiają, że depilacja jest trwała.

Zjawiskiem, które ma kluczowy wpływ na zabieg depilacji laserowej jest cykl wzrostu włosa. Urządzenia laserowe usuwają skutecznie tylko te włosy, które znajdują się w fazie wzrostu. Należy jednak dodać, że nie wszystkie rosną równocześnie. Dlatego też, zabiegi wykonuje się w seriach, a odstępy pomiędzy konkretnymi zabiegami to czas, podczas którego pozostała część włosów znajdzie się w odpowiedniej fazie. Każdy włos przechodzi w ciągu swojego „życia” przez tzw. 3 fazy wzrostu:

włosy

1. Faza wzrostu (anagen) – faza wzrostu włosa (są to włosy widoczne na skórze i właśnie one reagują na światło lasera), gdzie trzon bardzo ściśle tkwi w mieszku włosowym, następują intensywne podziały komórkowe i włos rośnie; Ta faza jest idealna do wykonania zabiegu.
2. Faza przejściowa (katagen) – faza uśpienia, w której włos przestaje rosnąć (ma różny okres trwania 3-8 tyg.), włos tkwi w mieszku włosowym, ale następuje zerwanie połączenia między jego trzonem a macierzą mieszka włosowego .Następuje zatrzymanie procesów wzrastania zachodzących we włosie.
3. Faza spoczynku (telogen) – faza, w której włos nadal pozostaje zakotwiczony w mieszku włosowym, ale już powoli wysuwa się i wypada. Równocześnie zaczyna tworzyć się nowy włos.